Funny Jumps Nasıl Kullanılır?

Funny Jumps Nasıl Kullanılır?

Funny Jumps kullanımı oldukça basittir. Daha çok serbest stil zıplama hareketleri ile belli bir programa bağlı kalmadan uygulanmaktadır. Dilerseniz belli bir program dahilinde de uyglama yapabilirsiniz. Tamamen size kalmış...

Funny jumps zıplayan ayakkabı eğlenerek egzersiz yapabileceğiniz oldukça kullanışlı ve pratik ve ayakkabıdır. İnsanlar sıkıcı egzersizler ve spor aletleri nedeniyle spor yapmaktan zamanla soğuyabiliyor. İnsanlara sporu eğlenceli bir şekilde yaptırabilmek için zıplama ayakkabısı geliştirildi. Mekan ve zaman kısıtlaması olmadan her yerde ve her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz funny jumps spor yapmayı daha da özgür kılıyor. Spor salonlarında tıkılı kalmaktan sıkıldıysanız funny jumps ile parkta, bahçede her yerde spor yapmanın zevkini yaşayabilirsiniz. 

Funny jumps zıplayan ayakkabılarının kullanımı oldukça pratik ve ergonomiktir. Funny jumps size eğlenceli bir spor vaadetmektedir. Funny Jumps ayakkabılarının içindeki koruma çorapları hem konfonunuzu sağlar hem de ayak bileğinizi sıkıca kavrayarak olası düşmelerde herhangi bir yaralanmaya sebebiyet vermeyecek şekilde dengede kalmanızı sağlar. Bu sayede her türlü zeminde bu ayakkabıları güvenle kullanabilirsiniz.

Funny Jumps ayakkabıları ayarlanabilir şekilde tasarlanmıştır. Bayan erkek farketmeksizin 36-43 arası tüm ayak numaralarına uygundur. Kullanıcı ön 2 bandajı ayağına göre ayarlayarak sağlıklı bir şekilde kendine göre ayarlayabilir. İç mekanlarda veya dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Funny Jumps her türlü ortamda rahatlıkla kullanılması için dizayn edilmiştir.
Spor yapan çoğu kişinin istediği amaca ulaşamamasının en büyük sebebi, hangi egzersizin ne işlevi olduğunu ve sonuç almak için hangisinden ne kadar, ne zaman, hangi sırayla, hangi şiddette yapacağını bilmemesidir. Binlerce aktivite ve egzersiz var, bu kadar fazla seçenek çok karışık görünebilir, Funny Jumps size bu noktada yol gösterici olacaktır.

Peki neden zıplamalıyım?
İşte zıplamak için birkaç neden... Zıplamak sağlığınızı güçlendirmenin en kolay ve eğlenceli yollarından birisidir. Gün içerisinde funny jumps ayakkabıları ile zıplayacağınız bir kaç dakika, size fazla kilolarınızdan kurtulmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar; öte yandan iyi bir idman da yapmış olursunuz.


Zıplama egzersizleri, fazla kiloları yakmak için iyi bir yöntemdir. Zıplama hareketleri, koşu, bisiklet veya yüzmede olduğu gibi vücutta kalorilerin yakılmasına yardımcı olur. Zıplama hareketleriyle lenf sisteminiz uyarılır. Böylece egzersiz esnasında metabolizmanın hareketlenmesinin sonucu ortaya çıkan asitli atıkların, toksinlerin vücuttan atılması daha kolay hale gelir.

Funny Jumps Nerede Kullanılır?
Spor salonlarında gruplar halinde, evde müzik eşliğinde, parkta, sokakta; tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla zıplayarak egzersiz yapabilirsiniz. Funny Jumps zıplayan ayakkabı ile her ortamda sporunuzu sıkılmadan eğlenceli bir şekilde yapabilirsiniz.

Funny Jumps Nasıl Kullanılır?
Funny Jump zıplama ayakkabısı koruma çorabıyla birlikte kullanılmaktadır. Kullanım öncesi funny jumps çoraplarını mutlaka giyiniz.İkinci aşamada ayakkabının önündeki bandajları ayağınıza göre ayarlayınız. Çok sıkmamaya ve gevşek bırakmamaya dikkat ediniz.Ayakkabılarınızı giydiniz ve eğlenerek spor yapmaya hazırsınız. 
Şimdi zıplayabilirsiniz...

Ne kadar kullanmak gerekir?
Başlangıç için günde 2 defa beşer dakikalık egzersizler yapmanız yeterli olacaktır. İlk başlarda 5 dakikalık seanslarla başlayın ve giderek gelişen durumunuza göre dereceli olarak artırabilirsiniz. Belli bir aşamadan sonra günde 3 defaya kadar çıkabilirsiniz. Her seans 15 dakika kadar sürmelidir.

Yorum Yaz:


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...
Funny Jumps satış
Funny Jumps Yorumları
  • Spor salonunda vardı bu ayakkabılardan ama spor salonundaki üye sayısı fazla olduğu için kullanmak için sıra gelmiyordu. Birkaç defa kullanma imkanı bulabilmiştim. Çok eğlenceli ve çok faydalı birşey olduğu için bende kendime alamaya karar verdim. Zıplama esnasında aslında ne kadar yorulduğunuzu anlamıyorsunuz zıpladıkça zıplamak istiyorsunuz ama ayakkabıları ayağınızdan çıkardığınız an aslında ne kadar yorulduğunuzu ne kadar efor sarfettiğinizi anlıyorsunuz. Haliyle kalorilerde gitmiş oluyor. Vakit bulamadığım için uzun zamandır spor salonuna da gitmiyorum evde funny jumps ayakkabılar ile günde 5-10 dakika zıplıyorum o da bana yetiyor. Benim için çok iyi oldu. Spor salonuna gitmeye vaktiniz yok evde kendi işinizi kendiniz görmek istiyorsanız mükemmel bir ayakkabı.

    Sevim Ergül
  • Zıplayan ayakkabıyı ilk kez televizyonda görmüştüm çok pratik birşey olduğu için hemen dikkatimi çekti. Daha önce yürüyüş bandı almıştım. Apartmanda oturduğum için çok gürültü yaptığından kullanamadım ve öylece duruyor. Üstüne daracık evin içinde kocaman bir yer kaplıyor. 1 aydır funny jumps kullanıyorum. Gerçekten çok pratik bir ürün. Egzersiz yapmadığım zamanlarda ayakkabılığa kaldırıyorum. Hiç yer kaplamıyor. Zıplama egzersizleri gerçekten çok eğlenceli. Hiç gürültü de yapmıyor. Ben çok beğendim deneyin derim.

    Ayten Gültekin