Funny Jumps Kullanıcı Yorumları

Funny Jumps zıplayan ayakkabı kullananlar ve kullanmayı düşünenler arasındaki bağlantıyı kurmak ve fikir alışverişinde bulunabilmelerini sağlamak adına oluşturulan bu sayfa üzerinen zıplama ayakkabısını alıp kullananlar ürün hakkındaki deneyimlerini, yorumlarını, görüşlerini yazabilirler. Henüz kullanma imkanı olmayan ziyaretçilerimiz ürün hakkında yazılan yorumları okuyabilir, ürün hakkında merak ettikleri soruları hem bize hem de diğer kullanıcılara sorabilirler. Yazılan yorumlara katkıda bulunmanızı sizlerden özellikle rica ediyoruz.

Yorum yahut sorularınızı yazarken lütfen imla kurallarına ve diğer kişileri rahatsız etmeyecek şekilde yazmaya dikkat ediniz.
Yönetici yazdı

Yorum Gönder:


Yorum yazarken lütfen anlaşılır bir dil kullanınız!

Bu Yoruma Gelen Cevaplar:

Ayten GültekinZıplayan ayakkabıyı ilk kez televizyonda görmüştüm çok pratik birşey olduğu için hemen dikkatimi çekti. Daha önce yürüyüş bandı almıştım. Apartmanda oturduğum için çok gürültü yaptığından kullanamadım ve öylece duruyor. Üstüne daracık evin içinde kocaman bir yer kaplıyor. 1 aydır funny jumps kullanıyorum. Gerçekten çok pratik bir ürün. Egzersiz yapmadığım zamanlarda ayakkabılığa kaldırıyorum. Hiç yer kaplamıyor. Zıplama egzersizleri gerçekten çok eğlenceli. Hiç gürültü de yapmıyor. Ben çok beğendim deneyin derim.
Sevim ErgülSpor salonunda vardı bu ayakkabılardan ama spor salonundaki üye sayısı fazla olduğu için kullanmak için sıra gelmiyordu. Birkaç defa kullanma imkanı bulabilmiştim. Çok eğlenceli ve çok faydalı birşey olduğu için bende kendime alamaya karar verdim. Zıplama esnasında aslında ne kadar yorulduğunuzu anlamıyorsunuz zıpladıkça zıplamak istiyorsunuz ama ayakkabıları ayağınızdan çıkardığınız an aslında ne kadar yorulduğunuzu ne kadar efor sarfettiğinizi anlıyorsunuz. Haliyle kalorilerde gitmiş oluyor. Vakit bulamadığım için uzun zamandır spor salonuna da gitmiyorum evde funny jumps ayakkabılar ile günde 5-10 dakika zıplıyorum o da bana yetiyor. Benim için çok iyi oldu. Spor salonuna gitmeye vaktiniz yok evde kendi işinizi kendiniz görmek istiyorsanız mükemmel bir ayakkabı.

Siz de bu yorum hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
YORUM YAZ

Funny Jumps satış
Funny Jumps Yorumları
  • Spor salonunda vardı bu ayakkabılardan ama spor salonundaki üye sayısı fazla olduğu için kullanmak için sıra gelmiyordu. Birkaç defa kullanma imkanı bulabilmiştim. Çok eğlenceli ve çok faydalı birşey olduğu için bende kendime alamaya karar verdim. Zıplama esnasında aslında ne kadar yorulduğunuzu anlamıyorsunuz zıpladıkça zıplamak istiyorsunuz ama ayakkabıları ayağınızdan çıkardığınız an aslında ne kadar yorulduğunuzu ne kadar efor sarfettiğinizi anlıyorsunuz. Haliyle kalorilerde gitmiş oluyor. Vakit bulamadığım için uzun zamandır spor salonuna da gitmiyorum evde funny jumps ayakkabılar ile günde 5-10 dakika zıplıyorum o da bana yetiyor. Benim için çok iyi oldu. Spor salonuna gitmeye vaktiniz yok evde kendi işinizi kendiniz görmek istiyorsanız mükemmel bir ayakkabı.

    Sevim Ergül
  • Zıplayan ayakkabıyı ilk kez televizyonda görmüştüm çok pratik birşey olduğu için hemen dikkatimi çekti. Daha önce yürüyüş bandı almıştım. Apartmanda oturduğum için çok gürültü yaptığından kullanamadım ve öylece duruyor. Üstüne daracık evin içinde kocaman bir yer kaplıyor. 1 aydır funny jumps kullanıyorum. Gerçekten çok pratik bir ürün. Egzersiz yapmadığım zamanlarda ayakkabılığa kaldırıyorum. Hiç yer kaplamıyor. Zıplama egzersizleri gerçekten çok eğlenceli. Hiç gürültü de yapmıyor. Ben çok beğendim deneyin derim.

    Ayten Gültekin