Funny Jumps Aksesuarları

Funny Jumps Aksesuarları

Funny Jumps zıplama ayakkabısının yanında satın alabileceğiniz farklı aksesuarlarımız da mevcuttur. Bu aksesuarlar siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda zamanla üretilmiş ihtiyaca yönelik ürünlerdir.

Funny Jumps zıplayan ayakkabılardan maksimum düzeyde fayda sağlamak ve en pratik şekilde kullanmanız için geliştirilen funny jumps aksesuarlarından alarak daha etkin ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Funny Jumps zıplayan ayakkabıları kullanırken, taşırken veya saklarken size yardımcı olacak bir çok yardımcı ürün bulunmaktadır. Funny Jumps markalı yardımcı ürünler sizlerden gelen talepler üzerine dizayn edilmiş, kullanımı pratik ürünlerdir.

Zıplamak vücudunuzu ve sağlığınızı güçlendirmenin en kolay, en eğlenceli yollarından bir tanesidir. Zıplayarak geçireceğiniz bir kaç dakika, size zayıflamanıza yardımcı olmak, vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek gibi faydalar sağlar; öte yandan iyi bir egzersiz de yapmış olursunuz. Sıçrayın, faydalarına inanamayacaksınız.


Funny Jumps Yedek Çorap
Funny Jumps zıplayan ayakkabıları kendi zevkinize göre kullanabilmeniz için farklı renk seçenekleri sunuyoruz. Aynı ayakkabıyı farklı çorap ile iki kişi de kullanabilirsiniz. Örneğin evli çiftler için pembe ve mavi 2 çorap ile aynı ayakkabı 2 kişi tarafından kullanılabilmektedir.
Funny Jumps yedek çorap için renk seçeneklerimiz şöyledir:
PEMBE - SARI - YEŞİL - MAVİ - KIRMIZI
 

Funny Jumps Taşıma Çantası
Dışarda rahatça taşıyabilmeniz için ergonomik şekilde tasarlanmış funny jumps taşıma çantası da kullanabilirsiniz. Evde, arabada, ofiste ayakkabılarınızı kendi özel çantasında taşımak için veya muhafaza etmek için kullanabilirsiniz.
Funny Jumps taşıma çantası için renk seçeneklerimiz şöyledir:
KIRMIZI - MAVİ - YEŞİL
 

Funny Jumps Taşıma Kiti
Çanta kullanmadan zıplayan ayakkabılarınızı taşımak istiyorsanız taşıma kiti tam size göre. Ayakkabıların arka kısmındaki geçirme halkalarına takarak omzunuzda veya elinizde taşıyabilirsiniz. Taşıma kitinde renk seçeneği yoktur. Standart siyah renktedir.
 

Funny Jumps Termal Sauna Kemer
Bölgesel yağlanma problemlerinde etkili sonuç almak için termal sauna kemeri kullanabilirsiniz. Özellikle egzersiz esnasında sorunlu olan bölgeye sararak kullanırsanız daha hız yağ yakabilirsiniz. Termal sauna kemerde renk seçeneği yoktur. Standart siyah renkte üretilmektedir.
 

Funny Jumps Yer Matı
İç mekanlarda özellikle evde funny jumps zıplayan ayakkabınızı kullanırken oluşabilecek sesi minimum düzeye indirmek için üretilmiştir. Evde spor yaparken komşularınıza rahatsızlık vermemek için tasarlanmıştır.
Funny Jumps yer matı için renk seçeneklerimiz şöyledir:
KIRMIZI - SİYAH - MOR  

Yorum Yaz:


Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...
Funny Jumps satış
Funny Jumps Yorumları
  • Spor salonunda vardı bu ayakkabılardan ama spor salonundaki üye sayısı fazla olduğu için kullanmak için sıra gelmiyordu. Birkaç defa kullanma imkanı bulabilmiştim. Çok eğlenceli ve çok faydalı birşey olduğu için bende kendime alamaya karar verdim. Zıplama esnasında aslında ne kadar yorulduğunuzu anlamıyorsunuz zıpladıkça zıplamak istiyorsunuz ama ayakkabıları ayağınızdan çıkardığınız an aslında ne kadar yorulduğunuzu ne kadar efor sarfettiğinizi anlıyorsunuz. Haliyle kalorilerde gitmiş oluyor. Vakit bulamadığım için uzun zamandır spor salonuna da gitmiyorum evde funny jumps ayakkabılar ile günde 5-10 dakika zıplıyorum o da bana yetiyor. Benim için çok iyi oldu. Spor salonuna gitmeye vaktiniz yok evde kendi işinizi kendiniz görmek istiyorsanız mükemmel bir ayakkabı.

    Sevim Ergül
  • Zıplayan ayakkabıyı ilk kez televizyonda görmüştüm çok pratik birşey olduğu için hemen dikkatimi çekti. Daha önce yürüyüş bandı almıştım. Apartmanda oturduğum için çok gürültü yaptığından kullanamadım ve öylece duruyor. Üstüne daracık evin içinde kocaman bir yer kaplıyor. 1 aydır funny jumps kullanıyorum. Gerçekten çok pratik bir ürün. Egzersiz yapmadığım zamanlarda ayakkabılığa kaldırıyorum. Hiç yer kaplamıyor. Zıplama egzersizleri gerçekten çok eğlenceli. Hiç gürültü de yapmıyor. Ben çok beğendim deneyin derim.

    Ayten Gültekin